Son Gezilen
Son gezilen ürün bulunmamaktadır.
Sepet İşlemleri
Döviz Kurlarımız
1 USD=3,529 TL
1 EUR=4,190 TL
Kredi Kartı Oranları
Kredi Kartı Çekim Oranları
Hata Bildiriminde Bulunun
Adınız, Soyadınız * :
E-mail adresiniz * :
Şifre * :
Kullanıcı Adı * :
Firma Adı :
Şehir :
Tel :
-
 

Bu web sitesine alışveriş için üye olurken, aşağıda yazılanların tümünü okumalı ve ve kabul ettiğinizi beyan etmelisiniz.

Bu web sitesi üzerindeki bilgilerde teknik ve tipografik hatalar olabilir. Bilgiler, önceden haber vermeksizin değiştirilebilir ya da güncellenebilir. GİRNET B.CENKER DEMİRKILIÇ, Burada tanımlanan ürünler fiyatlarında, önceden uyarıda bulunmaksızın, her zaman için iyileştirmeler ve/veya değişiklikler yapabilir.

GİRNET B.CENKER DEMİRKILIÇ tarafından sağlanan bilgilerin ve ürün özelliklerinin doğruluğu konusunda GİRNET B.CENKER DEMİRKILIÇ hiçbir sorumluluk kabul etmez bu bilgiler ürünlerin üreticilerinden alınmaktadır ve bu tür bilgiler ile ilgili her türlü kullanım sorunu veya önerisi alıcı ile üretici firma arasındadır. GİRNET B.CENKER DEMİRKILIÇ, bildirilen sorunları üretici firmalar ile çözümlenmesi konusunda garanti vermez. Sağlanan bilgilere ve satılan ürünlere, GİRNET B.CENKER DEMİRKILIÇ herhangi bir lisans, telif hakkı, patent ya da başka bir fikri mülkiyet hakkı vermez.

GİRNET B.CENKER DEMİRKILIÇ, Web sitemiz aracılığıyla sizden gizli ya da mülkiyetinizdeki bilgileri almak istemez. GİRNET B.CENKER DEMİRKILIÇ'e yollayacağınız her türlü bilgi ancak T.C. kanunlarına göre size fatura düzenleyebilmemiz içindir. Bu bilgileri de T.C. mahkemeleri istemedikleri sürece hiç bir şekilde açık etmeyeceğiz.
GİRNET B.CENKER DEMİRKILIÇ'in tarafınıza açıkça belirterek vermediği her türlü hak GİRNET B.CENKER DEMİRKILIÇ 'a aittir. Sitemize alışveriş için üye olan herkes bu şartnameyi kabul etmiş sayılır.


 
 
E-mail: girnet@girnet.net  Tel: 0 454 3144910  Fax: 0 454 3144911
Adres: Merkez:BULANCAK MAH. CEMAL GÜRSEL CAD. NO:43 BULANCAK / GİRESUN
Tüm Hakları Saklıdır. © 2010 GİRNET B.CENKER DEMİRKILIÇ